Skip navigation.

Állásajánlat

Nyomtatóbarát változatNyomtatóbarát változat

A Nemzeti Információs Infrastruktúra Fejlesztési Intézet két új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

alkalmazás üzemeltető és rendszerfejlesztő mérnök

Feladatok:

  • részvétel országos rendszerek kialakításában, működtetésében illetve fejlesztésében
  • hazai és nemzetközi projektmunkákba való bekapcsolódás
  • intézeti tevékenységek informatikai támogatása
  • alkalmazásüzemeltetés kapcsán fellépő hibák, bejelentések és feladatok kezelése és megoldása;

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • angol nyelv középfokú ismerete;
  • Linux (Debian, RedHat) rendszerüzemeltetési tapasztalat;
  • nyílt forrású szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Előny:

  • Projektmunkában szerzett tapasztalat;
  • Automatizálási, programozási, illetve webfejlesztési tapasztalat;
  • Önálló munkavégzés

Feltételek:

  • határozott idejű, legalább egy évre szóló munkaszerződés;
  • belvárosi munkahely, a munkavégzéshez korszerű eszközök biztosítása;
  • megegyezés szerinti versenyképes illetmény és juttatások;
  • változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség; dinamikus, fiatalos csapat

Jelentkezni az alábbi címen lehet:

Márton Iván

NIIFI, 1132 Budapest, Victor Hugo utca 18-22.

+36 1 4503083

martoni@niif.hu